Kontakt

Send oss en epost: post@hafjellmaskin.no

Daglig leder
Stig Plukkerud
922 25 020
E-post: stig@norgesski.no

Driftssjef
Even Sundberg
924 91 952
Epost: sundberg@norgesski.no

Prosjektleder/brøyteansvarlig
Erik Ørjasæter
976 71 881
E-post: erik@norgesski.no

Prosjektleder fylkesveger
Flemming Rasmussen
917 66 359
E-post: flemming@norgesski.no

Anleggsleder fylkesveger
Even Pålsøygard
454 17 219
E-post: even@norgesski.no

Prosjektleder tomter
Thomas Skjellhaugen
917 66 437
E-post: thomas@hafjellmaskin.no

Anleggsleder tomter og VA
John Magne Bergslien
911 04 483
E-post: johnmagne@norgesski.no

Vakttelefon brøyting Mosetervegen og tomter: 934 64 649

Vakttelefon fylkesveger: 175

Vakttelefon Øyer kommunale veger og plasser: 975 84 240

BESTILLING AV GRUS OG PUKK: E-post: erik@norgesski.no

Adresse
Mosetervegen 47
2636 ØYER

Fakturamottak: 72914hafjell@bilaginn. no